Uncategorized
W jaki sposób należy przyjmować Kamagrę?

W jaki sposób należy przyjmować Kamagrę?

Kamagra opiera się na działaniu sildenafilu i może pomóc z kłopotami z osiągnięciem oraz utrzymaniem erekcji. Lek jest dostępny w aptekach oraz sprzedaży internetowej i może być stosowany przez mężczyzn powyżej 18 roku życia.

Warto jednak podkreślić, że jak każdy preparat farmakologiczny, Kamagra wymaga odpowiedniego stosowania, dlatego też przed przyjęciem leku należy zapoznać się z treścią ulotki lub skonsultować się z lekarzem.

Kamagra czyli zamiennik Viagry – jak działa?

Viagra zdobyła popularność na całym globie, jednak Kamagra w niczym nie ustępuje słynnej niebieskiej tabletce. Oba preparaty mają taką samą skuteczność ponieważ bazują na działaniu silenafilu. Różnią się jedynie wyglądem oraz …ceną. Kamagra to lek należący do inhibitorów fosfodiesterazy piątego typu.

Jej działanie wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, dzięki czemu podczas podniecenia seksualnego dopływ krwi do członka jest łatwiejszy – osiągnięcie erekcji jest znacznie prostsze po zażyciu tabletki. Sildenafil wzmacnia działanie cyklicznego GMP, chroniąc go przed rozpadem na skutek oddziaływania fosfodiesterazy typu 5.

Mężczyzna dzięki temu może utrzymać erekcję znacznie dłużej, przez co możliwe jest odbycie stosunku bez ryzyka utraty wzwodu. Kamagra może być zażywana przez mężczyzn w praktycznie każdym wieku, którzy mają problemy ze wzwodem i potrzebują leku wspomagającego możliwości seksualne.

Kamagra w różnych postaciach

Kamagra jest dostępna w kilku postaciach. Najpopularniejsze są zielone tabletki przyjmowane przed stosunkiem, można się jednak spotkać także z wersją przeznaczoną do rozpuszczania w wodzie, która może imitować popularne witaminy.

Ciekawą propozycją jest również rozpuszczalna w wodzie Kamagra w żelu lub Kamagra chewable w postaci owocowych tabletek do ssania. Wybór postaci zależy od preferencji osoby przyjmującej lek oraz od tego, jaka dawka jest konieczna do zażycia. Lek dzięki zróżnicowanej postaci można przyjmować bardzo dyskretnie.

Jak przyjmować tabletki Kamagra?

Kamagra w tabletkach jest dostępna w dawkach 25 mg, 50 mg i 100 mg – dobór odpowiedniej dawki zależy od stopnia nasilenia problemów ze wzwodem oraz od tego, czy nie ma przeciwwskazań do przyjmowania większych dawek. Kamagrę zaleca się przyjmować na około 30 – 60 minut przed stosunkiem, a lek powinno się popić wodą.

W przypadku przyjmowania Kamagry podczas posiłku należy liczyć się z tym, iż jej wchłanianie może się nieco opóźnić. Zazwyczaj czas działania sildenafilu wynosi 6 godzin, jednak zależy to od indywidualnych cech organizmu – niewielkie odchylenia od tej wartości są akceptowalne. Podczas przyjmowania leków zawierających sildenafil warto pamiętać o tym, by nie łączyć ich z alkoholem, który osłabia działanie substancji czynnej.

Picie alkoholu przy zażywaniu Kamagry nie jest zabronione, jednak uzyskany efekt może być krótszy lub nieadekwatny do wybranej dawki. Kamagra może być zażywana w dawce nie większej niż 100 mg – przyjęcie większej dawki może się wiązać z wystąpieniem skutków ubocznych, nie wpływa natomiast na większą skuteczność leku.

Kamagra, a stosowanie innych leków

Wszystkie leki zażywane jednocześnie mogą wchodzić ze sobą w interakcje, dlatego też ważne jest dokładne czytanie ulotki. W razie wątpliwości warto zapytać o możliwość przyjmowania preparatów lekarza, farmaceutę lub personel Kamagra Apteka. Na pewno z sildenafilem nie powinno się łączyć leków stosowanych na nadciśnienie płucne, donorów tlenku azotu czy inhibitorów proteazy. Mogą one powodować nasilenie skutków ubocznych lub wręcz zagrożenie dla zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *